Oud-besturen

Bestuur 2016-2017 ”Back to Baseline”

vlnr: Sanne Hoenderdos (Technisch Commissaris), Merel Trossèl (Commissaris Interne), Laura Wenstedt (Secretaris), Charlotte Balink (Voorzitter), Tijn Tas (Penningmeester), Emma Snijders (Commissaris Externe).


Bestuur 2015-2016 ”Altijd op voordeel”

Bestuur 2015-2016

vlnr: Irene Gijzen (Technisch Commissaris), Judith ten Have (Commissaris Interne), Saskia Grootens (Secretaris), Fieneke Jochemsen (Voorzitter), Joost Deurloo (Penningmeester), Josse van Sleeuwen (Commissaris Externe).


Bestuur 2014-2015 “We Will Smash You”

tcu-42

vlnr: Jonne Fluitsma (Technisch Commissaris), Nienke van Putten (Commissaris Interne), Nina Baumann (Secretaris), Thijs Jansen (Voorzitter), Matthijs Kurvers (Penningmeester), Vronie Tielemans (Commissaris Externe)


Bestuur 2013-2014 “Let Your Tie Break”

Bestuur 2013-2014

vlnr: Koen Steijn (Technisch Commissaris), Lieke Treffers (Commissaris Interne), Yvonne Greeuw (Secretaris), Daniël Breunese (Voorzitter), Annemiek Kosse (Penningmeester), Marien Smits (Commissaris Externe)


Bestuur 2012-2013 “Nog nooit gepasseerd”

Bestuur 2012-2013

vlnr: Joep Kiers (Technisch Commissaris), Wouter Neve (Commissaris Externe), Annabel Jetten (Secretaris), Arjen Gerretsen (Voorzitter), Stefan van Dorp (Penningmeester), Iris van de Ven (Commissaris Interne)


Bestuur 2011-2012 “Uit(h)of the Blue”

Bestuur 2011-2012

vlnr: Maritta van Evert (Technisch Commissaris), Rosa du Pré (Commissaris Interne), Tara van den Ban (Secretaris), Robert Molthof (Voorzitter), Colin Graumans (Penningmeester) en Suzan van Aalten (Commissaris Externe)


Bestuur 2010-2011 ” ’t Wodka-bestuur”

Bestuur 2010-2011

vlnr: Manon Jansen (Technisch Commissaris), Marije Marsman (Commissaris Interne), Daniëlle Pijnenburg (Secretaris), Marc van den Munckhof (Voorzitter), Arnold Jansen (Penningmeester), Sander Valentijn (Commissaris Externe)


Bestuur 2009-2010 ”Get Smashed”

bestuur0910 vlnr: Hanneke Hutting (Voorzitter), Loek de Jong (Penningmeester), Ilse Kranenburg (Commissaris Externe), Sophie Kuypers (Secretaris), Jolanda Kant (Commissaris Interne), Ruud Stoeldraijer (Technisch Commissaris).


Bestuur 2008-2009

bestuur0809

vlnr: Alex Niatsetski (Commissaris Externe), Mauke ’t Hooft (Verenigingscompetitieleider), Dennis Santbulte (Penningmeester), Marjolein Leenknegt (Commissaris Interne),
Christine van de Lagemaat (Voorzitter), Nikki Berendsen (Secretaris).


Bestuur 2007-2008

bestuur0708 vlnr: Floryne Buishand (Penningmeester), Nathalie Verdoolaege (Commissaris Interne), Niek Streefland (Verenigingscompetitieleider), Yvonne Jacobs (Voorzitter), Danny Bijnagte (Secretaris), Nina Dekker (Commissaris Externe).


Bestuur 2006-2007

bestuur 0607 vlnr: Ylona van Dinther (Commissaris Externe), Lotte van Vlerken (Verenigingscompetitieleider), Bart de Boer (Secretaris), Joost de Vries (Voorzitter), Margriet Verduyn (Commissaris Interne), Floryne Buishand (Penningmeester).


Bestuur 2005-2006

bestuur0506 vlnr: Bart de Boer (Secretaris), Lisette Gusdorf (Penningmeester), Stefan Timmer (Commissaris Externe), Christiaan van Bergen (Voorzitter), Martijn Tolsma (Verenigingscompetitieleider).


Bestuur 2004-2005

bestuur0405 vlnr: Tamara Huigen (Verenigingcompetitieleider), Robbert Spaapen (Secretaris), Olga Boute (Commissaris Externe), Martijn Tolsma (Voorzitter), Lisette Gusdorf (Penningmeester), Lisette Koeneman (Commissaris Externe).


Bestuur 2003-2004

Bestuur 2003-2004

vlnr: Myrte Damming (Commissaris Interne), Robbert Spaapen (Verenigingscompetitieleider), Sanne Lelijveld (Secretaris), Robert Meppelink (Commissaris Externe), Liesbeth Janssen (Penningmeester), Martijn Tolsma (Voorzitter).


Bestuur 2002-2003

Bestuur 2002-2003

 vlnr: Robert Meppelink (Commissaris Externe), Myrte Damming (Commissaris Interne), Liesbeth Janssen (Penningmeester), Martijn Tolsma (Voorzitter), Sanne Lelijveld (Secretaris), Robbert Spaapen (Verenigingscompetitieleider).


Bestuur 2001-2002

Bestuur 2001-2002

vlnr: Robbert Spaapen (Verenigingscompetitieleider), Barbara Knipscheer (Voorzitter), Pieter-Jan Peene (Penningmeester), Laura Goote (Commissaris Interne), Yoeba Dresen (Secretaris).